Ujawniono kolejną potencjalną darmową grę w Epic Games Store

Construction Simulator 4 zawiera ponad 100 zleceń dla pojedynczego gracza i 10 misji kooperacyjnych, a także ponad 80 maszyn od 20 producentów. Taktyczny extraction shooter FPP, przygotowany z myślą o sieciowej zabawie w formule PvPvE, podczas której wynosimy łupy ze stref dotkniętych anomaliami. Oprócz realistycznego zachowania broni, Project L33T oferuje m.in. Sieciowy extraction shooter FPP, inspirowany seriami Delta Force i Operation Flashpoint.

目次

Gry podobne do Diablo, czyli najlepsze hack’n’slashe – TOP 10

Siódma odsłona dostarczy nam także kampanię fabularną, gdzie będziemy się ścigać na wielu prawdziwych torach czy też na malowniczych drogach w miastach z całego świata. Pojawią się licencjonowane pojazdy, takie jak Aston Martin czy też Lamborghini, a sama gra zaoferuje nam zabawę w rozdzielczości 4k i 60 klatkach na sekundę. Do pakietu dostaniemy ray tracking oraz HDR, a gra wykorzysta nowoczesne funkcje pada do Playstation 5. Brzmi jak coś, czemu przynajmniej trzeba poświęcić chwilę uwagi. Studio współtwórcy Rick & Morty tworzy grę o rozbudowanej i absurdalnej fabule.

The Dark Pictures: The Devil in Me – gra wydana 18 listopada 2022 r.

Dark Souls to świętość dla sympatyków RPG, a i Bloodborne okazało się świetne. Zgodnie z przewidywaniami, doświadczona ekipa zaserwowała kolejny smakowity kąsek. Elden Ring to zachwycający otwarty świat, intrygująca fabuła i, jakżeby inaczej, wymagające walki z koniecznością dopasowania odpowiedniej taktyki pod każdy rodzaj przeciwników. Warto tutaj dodać, że wymagania sprzętowe Elden Ring są w miarę niskie.

Ranking gier wg daty wydania

Dzięki lataniu dotrzemy także do wcześniej niedostępnych inaczej miejsc np. Reboot gangsterskiej serii przypominającej nieco GTA, ale traktującej przestępczy świat z przymrużeniem oka. Nowa produkcja jest nieco bardziej realistyczna i przyziemna, choć twórcy Biden Wygrać Emboldens Bulls jak Rynki Wschodzące Scream Buy nie zrezygnowali z komediowej otoczki i sporej dozy absurdu. Formuła rozgrywki opiera się na zasadach znanych między innymi z Diablo czy Path of Exile – to typowy hack’n’slash, choć oferujący też sporo elementów z gier MMO i wielki świat do eksploracji.

The Rogue Prince of Persia – Official Gameplay Triple-I Initiative Showcase

Fabuła łączy folklor i przesądy z autentyzmem tragedii wojny oraz śmierci. Gameplay opiera się głównie na eksploracji i rozwiązywaniu zagadek. CrossfireX to sieciowa strzelanka FPP, osadzona w świecie, w którym bój toczą dwie najpotężniejsze prywatne frakcje wojskowe, Global Risk i Black list.

  1. High on Life przedstawia świat, w którym kosmici porywają ludzi dla zabawy.
  2. Tym razem mamy do czynienia ze spin-offem pierwszej odsłony serii gier Final Fantasy.
  3. Grave to bowiem jeden z największych twardzieli jakich można sobie wyobrazić.

Total War: Warhammer III – gra wydana 17 lutego 2022 r.

Fabuła koncentruje się na smoczycy imieniem Merga, której uwolnienie doprowadziło do wybuchu wojny o przyszłość krainy Ivalice. Do naszej dyspozycji oddano trzy znane z poprzedniej części serii bohaterki, czyli Lilac, Carol oraz Millę. Każda z dziewczyn może pochwalić się unikalnymi umiejętnościami specjalnymi, z których gracz robi użytek, przemierzając kolejne poziomy i walcząc z przeciwnikami. Kolejna odsłona legendarnej serii strzelanin FPP studia id Software, która zasłynęła głównie dzięki doskonale zrealizowanym i wyważonym trybom rozgrywki wieloosobowej.

Stranger of Paradise: Final Fantasy Origin

Na szczęście ich pracownicy mają też chwilę na oderwanie się od robienia molochów jak Outer Worlds czy Pillars of Eternity, i mogą zrobić nieco inne mniejsze projekty. Całość wyróżnia się z tłumu unikalną i urokliwą oprawą, która wygląda jak średniowieczne drzeworyty. Taki typ prezentacji akcji daje twórcom ogromne pole popisu w przypadku planowania kolejnych scen i zaskakiwaniu gracza (także humorem). Mamy to, to już ten moment kiedy dni się skróciły i jesteśmy cali gotowi na gamingowe przeboje. Oczywiście listopad jest podświetlony na czerwono przez fanów God of War, ale nie tylko oni będą bardzo zadowoleni tym, co pojawi się w cyfrowych sklepach.

W Somerville gracze śledzą losy rodziny starającej się przetrwać inwazję obcej cywilizacji. Dzieło studia Jumpship cechuje się oryginalną, mroczną, a przy tym lekko kreskówkową oprawą graficzną. W Somerville akcję obserwujemy z boku, a zabawa polega na przemierzaniu kolejnych poziomów i rozwiązywaniu zagadek – nie brakuje tutaj również elementów zręcznościowych. Pierwszy Hello Neighbor to dziwny przypadek gry, która została wdeptana w ziemię przez recenzentów, a mimo to odniosła wielki sukces i spodobała się graczom.

Aby uzyskać bardziej precyzyjne dane, możesz sortować gry, zawężając wyniki do interesującej Cię platformy sprzętowej. Cała poniższa lista opiera się na datach wydania gier w Polsce, zarówno dystrybuowanych tradycyjnymi kanałami sprzedaży (tj. w pudełku), jak i w ramach różnych platform dystrybucji cyfrowej. Wybieraj z całego wachlarza śmiercionośnej broni i wyposażaj się w nowe medaliony podczas każdej rozgrywki, aby uwalniać niszczycielskie efekty i zmieniać styl walki, jak tylko zechcesz. Broń dodatkowa zapewni ci nawet więcej możliwości – od łuków oraz tarcz po liny z hakiem. Zmieniaj swój ekwipunek w trakcie gry, aby adaptować się do nowych wyzwań. Obecnie w Epic Games Store można odebrać za darmo grę Dragon Age Inkwizycja, z kolei w przyszłym tygodniu ma to być Farming Simulator 22.

Próbuje utrzymać równowagę pomiędzy karierą naukowca i zwalczaniem przestępców w mieście. Kiedy jego arcywróg Kingpin zostaje w końcu zamnięty w więzieniu, Peter ma nadzieję, że od teraz wszystko się ułoży. Zwietrzałe określenie “duchowy spadkobierca” rzadko jest tak trafne, jak w tym przypadku. The Callisto Raport o zarobkach Microsoftu Protocol nie tylko wygląda bowiem jak Dead Space, ale i jest robione przez zespół założony przez ludzi, którzy kształtowali serię DS. Opuszczona, mroczna stacja kosmiczna opanowana przez krwiożerczych obcych, zawiła intryga i ty – samotny typ z fajną bronią i fajnym kombinezonem, co tu się może nie udać?

Wyeliminowano bowiem konieczność osłabiania stworków w czasie walki – aby schwytać dane stworzenie, należy przyjrzeć się zachowaniu istoty, podkraść się do niej i rzucić Pokeballem. Od dnia premiery, gra będzie dostępna w abonamencie Xbox Game Pass. Kolorowa, zręcznościowa strzelanka kooperacyjna, czerpiąca pełnymi garściami z formuły rozgrywki serii Left 4 Dead.

Otrzymamy do dyspozycji trzy zróżnicowane akcje, będziemy rozwijać osadę i wreszcie walczyć z otaczającymi nas wrogimi plemionami. Gra prezentuje się uroczo i szczerze mówiąc nie możemy się doczekać by przetestować The Settlers. Marka Final Fantasy jest branżowym gigantem, wewnątrz którego najwięcej hałasu generuje część z numerem siedem. Mnogość różnych gier podpiętych pod przygody najemników walczących z korporacją Shinra o dobro planety powinna imponować (i zadziwiać). Tym bardziej że przez lata, różne strzępki tej opowieści ukazywały się w wielu formatach, utrudniając złożenie ich do kupy. Teraz Crisis Core, czyli najbardziej uznany, najlepiej oceniany spin-off w końcu pojawi się na innych platformach niż PSP.

W Cult of the Lamb wcielimy się w opętanego baranka, który zostaje uratowany przed egzekucją. Żeby spłacić dług u tajemniczego wybawiciela, staniemy na czele sekty. Liderować będziemy z użyciem nowo nabytej Dowiedz się jak handlować na dochodowym rynku Forex mocy, która pozwala nie tylko stawić czoła innym ugrupowaniom, ale też przekonać do siebie potencjalnych wyznawców. Wszystko to w losowo generowanym świecie składającym się z 5 różnych regionów.

Wiele czasu spędzimy na eksploracji, walkach czy… głoszeniu kazań, mających wzmocnić wiarę naszej trzody. Żadne fragmenty niniejszej strony lub jej treść nie mogą być kopiowane i powielane bez zgody właściciela praw autorskich. Produkcja polskiego Techlandu zagościła w grupie najbardziej obiecujących gier jeszcze w naszym kalendarzu z 2021 roku, ale trudno nie wyróżnić jej również tym razem. Zbudowany na fundamentach „jedynki” sequel ponownie stawia na angażującą i brutalną walkę oraz parkour, ale twórcy mocniej przyłożyli się do projektu spójnego, dużego miasta. Poza tym, poczynania gracza mają realny wpływ na wygląd świata i rozkład sił między frakcjami.

Pełna humoru strategia ekonomiczna, w której zarządzamy szpitalami przyszłości (w XXIII wieku), od twórców War for the Overworld. W Galacticare trafiamy do świata, gdzie ludzkość koegzystuje z obcymi rasami, a naszym zadaniem jest leczenie ich z przeróżnych przypadłości. Przechodź płynnie od platformowej eksploracji do walki, używając swych akrobatycznych ruchów do przechytrzania wrogów.

Poczynania gracza będą miały teraz realny wpływ na kształt świata i relacje z ugrupowaniami wytworzonymi w społeczności. Możemy zdecydować, komu pomóc, ale wybory nie będą oczywiste i łatwe. Stworzona z myślą o rozgrywce kooperacyjnej tekstowa przygodówka detektywistyczna autorstwa francuskiego studia Mi-Clos. Fabuła gry osadzona została w roku 1983 w tytułowym, fikcyjnym mieście Antioch, otoczonym przez morze oraz góry. CrossFire X oferuje nie tylko tryb multiplayer, lecz także kampanię fabularną stworzoną przez studio Remedy Entertainment, znane m.in.

ゼロワンメディアロゴ

この記事が気に入ったら
フォローしてね!

よかったらシェアしてね!
  • URLをコピーしました!
目次